Nalaganje
Ali ste vedeli?

Alpinist Jože je poznal Sandija Marinčiča, začetnika jadralnega padalstva v Sloveniji. Skupaj z Jocom so nabirali izkušnje.

Člani DJP Metulj

Ime in priimekE-mailLeti odStatusPadalo
Alt ViliRekreativni pilot
Bernardič Mirkobernardic.mirko@amis.net2015Rekreativni pilot777 Queen
Ceglar Tilentilen.ceglar@gmail.com2005TekmovalecOzone Zeno
Durkovič Dušanmistydule@gmail.com1998Vodja tekmovalcev777 King
Flis PeterRekreativni pilotSol Synergy 3
Flis StaneRekreativni pilotKimfly River
Godicelj Urošuros.godicelj@gmail.com2011Rekreativni pilotKimfly River
Jager Klemenklemenjager@gmail.com2016Rekreativni pilotNOVA Prion
Jakopič Stanestanko.jakopic@gmail.comTekmovalecNOVA Triton 2
Jančič Mitjamitjajancic@gmail.com2008Administrator, tajnikNOVA Triton 2
Juvan Jernejjernej.juvan34@gmail.com2013TekmovalecNOVA Mentor 5
Klenovšek Stojanstojank80@gmail.com1995Rekreativni pilotSwing Cirrus 4
Kostanjšek Uroškostan.projekt@gmail.comRekreativni pilotTeam 5 Blue
Košič Ervinervinkosic@gmail.com2000ReševalecOzone Mantra 4
Kristanc Gregorgregor.kristanc@gmail.com2005Rekreativni pilotNOVA Tattoo
Kunšek Danilo2013Rekreativni pilotNOVA Ion 4
Mikelj Ambrožmikelj007@gmail.com2012Tekmovalec, Tandemaš777 King
Močnik Jožejozemocnik@siol.netRekreativni pilotKimfly River
Napret Joštjost.napret@gmail.com2007TekmovalecOzone Enzo 2
Pader MirkoRekreativni pilot
Papež Robinrobin.papez@gmail.com2006Rekreativni pilotAirdesign Pure
Perko Milanmilefcb@gmail.com2007Rekreativni pilot777 King
Plemenitaš Brigitabrigita.plemenitas@gmail.com2006ProfesionalkaNOVA Mentor 5
Plemenitaš Stanestane.plemenitas@gmail.com2010Rekreativni pilotNOVA ion 3
Plemenitaš NandaGround support
Pšeničnik Mihamihaduh13@gmail.com2015Rekreativni pilotSol Synergy
Rezec Darkodarkore@siol.net2015Pomočnik gospodarjaNOVA Prion 2
Romih VidoRekreativni pilot
Rozman Braneskaymodel@gmail.com1995Lovec na stotkeMacPara Elan
Rozman Tadejspiralek@gmail.com1999Rekreativni pilotNiviuk Artik 3
Senica Jožejozef.senica@gmail.com1987Inštruktor, blagajnikNOVA Factor
Senica Mihamihhec@gmail.com2003PredsednikNOVA Triton 2
Sotlar Sandisandri.sotlar@gmail.com1997GospodarNOVA Mentor 4
Šantej Urbanusantej@gmail.com2007Rekreativni pilotNOVA Factor
Tomaž Škofic2009Rekreativni pilotNOVA Ion 4
Tovornik Alojztalojz@siol.net1998Tekmovalec777 King